Yurt Dışı Gönderim

Ülke seçiniz
Yaklaşık gönderim ücretini ve teslimat süresini öğrenmek için ülke seçin
Yaklaşık
Teslimat Süresi
Yaklaşık
Gönderim Ücreti
-
* Ülkeye göre teslimat süresi değişmektedir.
1 kg 2 kg 3 kg 4 kg 5 kg
- - - - -
* Gönderim ücreti satın alma aşamasında hesaplanacaktır.Kargo tutarınız gönderim yapılacak ülke ve ürün adedine göre değişmektedir. Kargo tutarını sepette yada satın alma ekranında ülke seçerek görebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığıyla, 2 - 7 iş günü içerisinde, Türkiye sınırları dışında kalan adreslere teslimat yapabiliyoruz.

Modanisa`da, Yurtdışı teslimat adresinize vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini, kredi kartınızla veya banka havalesi ile yapabilirsiniz. Havale ile ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde, Dolar veya Euro hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Sepet tutarınız, sipariş verdiğiniz gün geçerli olan döviz kurundan hesaplanmaktadır. Banka havalesi yoluyla ödeme yaptığınızda, sipariş onay kodunuzu, açıklama bölümüne yazmayı lütfen unutmayınız. Havale yoluyla ödeme seçeneği için gerekli olan banka bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır:


Alıcı Adı / Company Name : Modanisa Elektronik Mag. ve Tic. A.Ş
Banka Adı / Bank Name : İş Bankası
Sube Adı / Branch Name : Zincirlikuyu Subesi
Sube Kodu / Branch Number : 1154
Hesap No / Account Number : 0544829
IBAN No: TR84 0006 4000 0021 1540 5448 29
BIC / Swift No : ISBKTRIS
 
Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürünü/ürünleri, iade etmek istediğinizde, kargo ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir.

Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürünü/ürünleri, "kusurlu olmasından dolayı" iade etmek istediğinizde, kargo ücreti Modanisa`ya aittir.

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İade konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak Modanisa`ya göndermeniz gerekmektedir. (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.)
İade Adresi: Modanisa Elektronik Mağazacılık ve Tic. A.Ş.
Halk Caddesi No:37 Sunar İş Merkezi D:20 Ahmediye Üsküdar/İstanbul - Tel: +90 (850) 333 64 72

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, abiye ürünler, iç giyim ürünleri, mayo, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.
Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Modanisa.com gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.

 

Welcome

We ship hundreds of orders to United states everyday

Now faster shipment within 1 days

You can easily pay with:

  • Credit Card
  • Debit Card
  • Paypal
  • EFT

Please select your language and currency:

Üyelik kaydınız başarıyla gerçekleştirildi.