Yurt Dışı Gönderim

Ülke seçiniz
Yaklaşık gönderim ücretini ve teslimat süresini öğrenmek için ülke seçin
Yaklaşık
Teslimat Süresi
Yaklaşık
Gönderim Ücreti
-
* Ülkeye göre teslimat süresi değişmektedir.
1 kg 2 kg 3 kg 4 kg 5 kg
- - - - -
* Gönderim ücreti satın alma aşamasında hesaplanacaktır.Kargo tutarınız gönderim yapılacak ülke ve ürün adedine göre değişmektedir. Kargo tutarını sepette yada satın alma ekranında ülke seçerek görebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığıyla, 2 - 7 iş günü içerisinde, Türkiye sınırları dışında kalan adreslere teslimat yapabiliyoruz.

Modanisa`da, yurt dışı teslimat adresinize vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini, kredi kartınızla, banka kartınızla, Paypal veya Klarna (Almanya’ya özel ödeme yöntemi) ile yapabilirsiniz. Sepet tutarınız, sipariş verdiğiniz gün geçerli olan döviz kurundan hesaplanmaktadır.

Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürünü/ürünleri, iade etmek istediğinizde, kargo ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir.

Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürünü/ürünleri, "kusurlu olmasından dolayı" iade etmek istediğinizde, kargo ücreti Modanisa`ya aittir.

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İade konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak Modanisa`ya göndermeniz gerekmektedir. (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.)
İade Adresi: Modanisa Elektronik Mağazacılık ve Tic. A.Ş.
Emek Mahallesi Nato yolu Caddesi N:288/4 Çatı Katı Sancaktepe/İstanbul - Tel: +90 (850) 333 64 72

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, abiye ürünler, iç giyim ürünleri, mayo, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.
Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Modanisa.com gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.

 

Welcome

We ship hundreds of orders to United states everyday

Now faster shipment within 5 days

You can easily pay with:

  • Credit Card
  • Debit Card
  • Paypal

Please select your language and currency:

Üyelik kaydınız başarıyla gerçekleştirildi.

Loading...