Yurt Dışı Gönderim

1. Yurt Dışı Gönderim

Kargo tutarınız gönderim yapılacak ülke ve ürün adedine göre değişmektedir. Kargo tutarını sepette yada satın alma ekranında ülkelerde seçerek görebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığıyla, 2 - 7 iş günü içerisinde, Türkiye sınırları dışında kalan adreslere teslimat yapabiliyoruz.

Yurt dışında, Kredi Kartı, Banka Kartı, Paypal ve uygun olan ülkelerde Klarna ile ödeme seçeneği mevcuttur. Havale ile ödeme yapılamamaktadır.

Sepet tutarınız, sipariş verdiğiniz gün geçerli olan döviz kurundan hesaplanmaktadır.

2. Yurt Dışı İade

Satın aldığınız ürünü (iç giyim, kişisel bakım, mayo ve abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İç giyim, kişisel bakım ve abiye kategorisindeki ürünleri; ambalajı açılmamış, etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz.

3. Yurtdışı İade Prosedürü

İade etmek istediğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İade etmek istediğiniz ürünü, ürün barkodunun yer aldığı etiketle birlikte (paket üzerine sipariş numaranızı yazarak) anlaşmalı kargo şirketlerimizden birisiyle iade adresimize gönderebilirsiniz. Kargo gönderim bedeli size ait olacaktır.

Anlaşmalı kargo şirketlerimiz: DHL, UPS, Aramex, SPSR.

4. İade Adresi

Modanisa Elektronik Mağazacılık ve Tic. A.Ş.
Emek Mahallesi Nato yolu Caddesi N:288/4 Çatı Katı Sancaktepe/İstanbul - Tel: +90 (850) 333 64 72
Yurtiçi iadelerde: Modanisa Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 9023433

İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS’i paylaşılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 14 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir. İade süreciniz ile ilgili yetkililerimiz size geri dönüş sağlayacaklardır.

Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır. Yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.

Üyelik kaydınız başarıyla gerçekleştirildi.

Loading...