Sipariş ve Teslimat

İadelerinizde Kargo Bizden: 
Ürününüzü teslim aldıktan sonra beden değişimi ve diğer tüm değişimler için ürün iadesi işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve değiştirilmesi istenilen ürünün yeniden sipariş edilmesi gerekmektedir. İade ve yeni ürün siparişi işlemleri için, bizi 7 gün içerisinde 0850 333 64 72 numaralı telefondan arayabilir veya info@modanisa.com iletişim mail adresimize mail gönderebilirsiniz. 
Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gündür. Ürünü, kusurlu olmasından dolayı iade etmek istediğinizde, bu süre 30 günü kapsamaktadır. İlgili iade sürelerinin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.
İade talebiyle Modanisa.com’a göndereceğiniz ürünlerin kargo ücreti tarafımıza aittir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.
İade konusu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak Yurtiçi Kargo (444 99 99) aracılığıyla, kargo ücreti ödemeden, alıcı ödemeli olarak, Modanisa Yurtiçi Kargo Kodu ile (9023433) tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.)
 
İade Adresi: Modanisa Elektronik Mağazacılık ve Tic. A.Ş.
 
Halk Caddesi No:37 Sunar İş Merkezi D:20 Ahmediye Üsküdar/İstanbul - Tel: (216) 474 74 99 

Modanisa Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 9023433 

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için, lütfen şahsınıza ait, banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz.
Ürün değişimi hiçbir şart altında gerçekleştirilmemektedir. Değiştirilmesi istenilen ürünün geri iadesi yapılarak, yeni ürünün, ürün stoklarda bulunması halinde yeniden sipariş verilerek, yeniden alınması gerekmektedir. Ürün iadesi gerçekleştirildiğinde, ürün bedeli kartınıza iade edilecektir. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için, lütfen şahsınıza ait, banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz. 
Kusurlu ürün iade talebinde; kusur hakkında bilgilendirme notunu da iade formunda belirtmeniz rica olunur.
Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, abiye ürünler, iç giyim ürünleri, mayo, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir.
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.
Önemli Not: Ürün iade gönderilerinizde, Ücretsiz Kargo Hizmetimiz, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılan gönderimlerde geçerlidir. Ödemeli kargo ile başka bir kargo firmasından gelen paketler kabul edilmemekte, teslim alınmamaktadır.
 

Welcome

We ship hundreds of orders to United states everyday

Now faster shipment within 1 days

You can easily pay with:

  • Credit Card
  • Debit Card
  • Paypal
  • EFT

Please select your language and currency:

Üyelik kaydınız başarıyla gerçekleştirildi.